Als jij nog wat leuks wil doen in de winter of weet je niet wat je moet vragen voor kerst, zijn wij hier om je te helpen!

Leuke winteractiviteiten:

-Schaatsen, de schaatsbaan in Roosendaal gaat 8 december open en een ticket kost 7 euro per persoon en als je geen schaatsen hebt, kan je die daar lenen.

-Winkelen in Designer Outlet Roosendaal, in de winter en kerst kan je lekker lang winkelen, tot 8 uur. Bovendien is het op Rosada altijd heel mooi versierd tijdens de feestdagen, grote kerstbomen en mooie kerstverlichtingen.

-Zonsopkomst en -ondergang wandeling, een voordeel van de wintermaanden is dat je niet op vroege tijden hoeft op te staan om de zonsopkomst te zien. Maak eens een wandeling in de ochtend, net voor de zon opkomt, om te genieten van het spektakel. In de avond kun je natuurlijk precies hetzelfde doen! Ga lekker naar buiten om de dag mee af te sluiten.

-De WinterEfteling, de winter in de Efteling is niet zomaar een winter. Hier is de winter vol met warmte en gezelligheid. Proef de winterse sfeer, stap in je favoriete attracties en geniet samen van de leukste momenten vanaf 13 november 2023 tot en met 4 februari 2024. 

-De Intratuin in Halsteren, bewonder in de entreehal het magische kerstdorp en laat je verrassen op de miniatuurafdeling. Dit jaar groter dan ooit en een echt visueel spektakel! Ontdek de laatste trends op de mega kerstafdeling en geniet van de talloze lekkernijen. Natuurlijk is er voor de wat kleinere gasten ook weer heel veel te beleven: zoals een rondje in de nostalgische carrousel en een ritje in het treintje. Geniet van een magisch dagje uit voor het hele gezin!

Inspo voor een leuk kerstcadeau!!

  • Een polaroid camera voor leuke foto’s
  • Leuke en warme sokken of sloffen
  • Gezelschapsspellen zoals: Ticket to Ride, monopoly, 30 seconds, Qwixx, stratego of Dixit   
  • Haai onesie/deken
  • Leuke telefoonhoesjes
  • Playstation 5
  • Bioscoop pakket
  • Cadeaubonnen
  •  Online playstation, switch of xbox spellen
  • Body mist of geurtje

Door: Flo, Nanne, Divine en Emma van Het Lyceum Draait Door